Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Badania Internetowe

Usługi telefonii internetowej

VoIP - jaki procent rynku? Inicjatywa easyCALL o ustalenie standardu badawczego na rynku VoIP

Operator zapowiada wystąpienie do innych firm działających na rynku telefonii internetowej VoIP z inicjatywą opracowania wspólnej metodologii badań wielkości rynku i udziału w nim poszczególnych podmiotów. easyCALL zamierza zaproponować powołanie niezależnego od poszczególnych operatorów podmiotu, który w oparciu o wiarygodne dane dokonywałby obiektywnej oceny i analiz rynku VoIP w Polsce.

Czytaj więcej...

Partie Polityczne - Ranking

Sondaże Polityczne/Preferencje polityczne Internautów

SLD cieszy się poparciem 12% ankietowanych w sondażu WP.PL. Tak wysokich wyników SLD, pod rządami Wojciecha Olejniczaka, jeszcze nie notował. Dwa miesiące wcześniej, w marcu, SLD mogło liczyć zaledwie na 3% wyborczych głosów. Liderem najnowszego sondażu pozostaje Platforma Obywatelska, na którą chciałoby głosować 26% wyborców-ogółem. Od partii Jarosława Kaczyńskiego – PiS – PO dzieli tylko 2% głosów.  

Czytaj więcej...

Raport Badawczy/Internet 2006

Dostęp do internetu, Broadband, Konsumenci online, Czas korzystania, Reklama Online, Wyszukiwarki, Witryny internetowe, E-commerce, Web 2.0.

Rok 2006 w internecie upłynął pod znakiem wzrostu wydatków na reklamę online, spektakularnego wzrostu popularności serwisów tworzonych przez użytkowników oraz rozwoju rynku handlu elektronicznego. Najnowszy raport strategiczny IAB Polska przedstawia powyższe zagadnienia.

Czytaj więcej...

Znana Marka/Brands 2007

Wyniki sondażu European Trusted Brands 2007


Europejscy konsumenci wybrali marki, którym ufają najbardziej. Nokia i Nivea to marki, które niezmiennie od 7 lat cieszą się największym zaufaniem wśród Europejczyków. W siódmej już edycji badania European Trusted Brands 2007 wzięło udział ponad 24 tysiące respondentów z 15 krajów. Wskazali oni marki godne zaufania, które nagrodzone zostaną Złotym Godłem i - zupełnie nowym - Kryształowym Godłem European Trusted Brands 2007.

Czytaj więcej...

Najpopularniejsi w polskim Internecie?

Aktorzy, Politycy, wykonawcy Muzyczni - Raport NewsPoint!

NetSprint.pl przygotował specjalny Raport za miesiąc marzec na temat najczęściej opisywanych w polskim Internecie osób, marek, wydarzeń i partii politycznych. Raport składa się z 10 kategorii a został przygotowany przy wykorzystaniu aplikacji NewsPoint pozwalającej na monitorowanie Internetu. Warto zapoznać się z przedstawionymi wynikami, są niezwykle ciekawe i pouczające :-)

Czytaj więcej...