Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

e-Komunikacja

Research@Intel Day

Przyszłość i prawda Intela

Na imprezie Research@Intel Day twórcy procesorów uchylili drzwi do przyszłości. Pokazano 40 futurystycznych projektów i koncepcji. Nie zabrakło także nowości interesującej dla internautów. O jakiej nowości dla internautów mówimy? Otóż Intel udostępnił publiczną wersję beta witryny, w której użytkownicy mogą grać

Czytaj więcej...

Pamięć internetu

Profil na portalu społecznościowym

Nasza Klasa, MySpace, Facebook – profile na portalach społecznościowych dawno już przejęły wcześniejszą rolę adresów e-mail. Poprzez komunikat o statusie można nawet wysłać wyznanie miłości do elektronicznego kręgu znajomych. Mimo że wiele osób postrzega to jako logiczną kontynuację systemu komunikacji tekstowej wzbogaconego o nowe możliwości, niektórzy wykorzystują portale społecznościowe do szkodliwych celów.

Czytaj więcej...

Marketing w internecie

Dlaczego warto sprzedawać w sieci?

Internet zmienił nasze życie. Szybki i łatwy dostęp do informacji, swoboda komunikowania się z innymi, możliwość załatwienia formalności czy zrobienia zakupów to jego nieocenione atuty. Nie da się ukryć, że internet to koło zamachowe e-biznesu...koło, które kręci się coraz szybciej. Blisko 5 milionów osób kupiło w 2007 r. w Polsce towary za pośrednictwem internetu, czyli o 1 milion więcej niż rok wcześniej...

Czytaj więcej...

Zaufanie

Strażakom ufamy najbardziej, politykom – najmniej.

Najczęściej ufamy tym, od których zależy nasze życie. Potwierdzają to deklaracje Polaków i Europejczyków, którzy obdarzają największym zaufaniem strażaków i pilotów samolotów. Bardziej niż przeciętny Europejczyk ufamy dziennikarzom, ale mniej duchownym. Najmniej jednak ufamy politykom. Takie wyniki przynosi kolejna edycja badania European Trusted Brands.

Czytaj więcej...

Internet na kryzys

Zalety e-handlu

W Polsce systematycznie rosną ogólne koszty utrzymania. Wzrasta też bezrobocie, którego Polacy boją się najbardziej. Poszukiwanie metod i okazji do tańszych zakupów to jeden ze sposobów przeciwdziałania skutkom kryzysu. Choć kryzys przychodzi do Polski z opóźnieniem, już pod koniec października ub. r. GUS podał, że Polacy boją się kryzysu, a konkretniej inflacji, spadku płac i przede wszystkim bezrobocia.

Czytaj więcej...