Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

eBanki i Finanse

Jaki bank dla fundacji?

Banki dla organizacji pozarządowych

Portal finansowy Bankier.pl we współpracy z portalem ngo.pl oraz Gazetą Prawną już po raz drugi zdecydował się zweryfikować czy banki posiadają w swojej ofercie konkretne rozwiązania dla organizacji non-profit.

Wyniki badania pokazujące, że jedynie trzy instytucje finansowe w Polsce dysponują ofertą produktową skierowaną do organizacji non-profit, zostały opublikowane w specjalnym raporcie zatytułowanym „Oferta banków dla organizacji pozarządowych”.  

Czytaj więcej...

Irlandia w Polsce?

Perspektywy rozwoju polskiej gospodarki

Donald Tusk obiecywał w kampanii wyborczej, że w 4 lata zrobi z Polski drugą Irlandię. Czy to możliwe? Niestety wnioski nie są optymistyczne. Wygląda na to, że na wprowadzenie gruntownych zmian w gospodarce potrzeba co najmniej dziesięciu lat, a nie tylko czterech lat rządów. Wielu z nas pewnie zastanawia się dziś na tym, czy kandydat na premiera - Donald Tusk, dotrzyma przedwyborczej obietnicy i tak jak wcześniej zapewniał zrobi - w ciągu czterech lat (sic!) - z Polski drugą Irlandię,  

Czytaj więcej...

Ubezpieczenia zdrowotne przez Internet

Prywatne ubezpieczenia w sieci 

Niemal wszyscy jesteśmy objęci powszechnym ubezpieczeniem zdrowotnym, nad którym czuwa NFZ. Nie jest tajemnicą, że dostęp do usług państwowej służby zdrowia pozostawia wiele do życzenia. Kilkumiesięczne kolejki do lekarzy specjalistów, konieczność uzyskania skierowania, oczekiwanie na zabiegi specjalistyczne, ( jak np. tomografia komputerowa) - to wszystko powoduje, że wielu z nas rezygnuje z tej drogi – wybierając leczenie prywatne. W Polsce uruchomiono sprzedaż ubezpieczeń przez Internet.  

Czytaj więcej...

Ranking banków dla Studenta

Konto bankowe i karta kredytowa dla studenta

Mimo, że każdy z banków ma w swojej ofercie pakiet usług dla studentów i młodzieży, to walka o ten segment rynku nie ustaje. Początek roku akademickiego tradycyjnie już jest chwilą, w której o względy żaków zaciekle konkurują mniejsze i większe instytucje bankowe. Orężem staje się ostatnio nie tylko oferta produktowa, ale również sposób komunikacji z rynkiem.

Co zmienia się w gamie bankowych produktów dla studentów i podejściu do kontaktu z tym specyficznym typem klienta?

Czytaj więcej...

Ranking Finansowy 2007

Ranking tygodnika „Wprost”

W którym Banku założyć konto i lokatę terminową? W jakim wziąć kredyt na dom lub mieszkanie? Któremu z funduszy inwestycyjnych warto zaufać? Czy polskie banki i fundusze oferują klientom takie warunki, jak czołowe europejskie instytucje finansowe?

Dziennikarze tygodnika „Wprost” po raz trzeci opracowali ranking najlepszych polskich produktów finansowych. Ranking instytucji finansowych i nagród finansowych Portfele Roku 2007 poniżej: 

Czytaj więcej...