Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

eBanki i Finanse

Kupony Ukash

Płatności pre-paid


Grzegorz Serafin – Dyrektor ds. E-commerce AllPay

– W Europie 44,5% kupujących poniżej 34 roku życia nie posiada kart kredytowych. Ponad to istnieje znaczna grupa ludzi, którzy boją się płacić kartami w Internecie. To nowi klienci i nowe rynki, które warto pozyskać. Możliwość taką dają kupony Ukash. 

Czytaj więcej...

Bankowość w sieci inaczej

Kredyty na WEB 2


Wybór kredytu hipotecznego kojarzy nam się najczęściej z serią wizyt w bankach, rozmowach z doradcami, czasem — spotkaniami z pośrednikami kredytowymi. Sfinansowanie zakupu nieruchomości może jednak wyglądać inaczej. Zamiast wędrówki od drzwi do drzwi, moglibyśmy czekać na najlepszą ofertę przed ekranem komputera.

Czytaj więcej...

Kredyty wakacyjne

Ile kosztują wakacje i gdzie je spędzimy?


Zbliża się najgorętszy czas w roku – lato. Dzieci i młodzież będą mieć dwa miesiące odpoczynku od szkoły, a ich rodzice zazwyczaj kilkutygodniowy urlop. Dla wielu rodzin będzie to niepowtarzalna okazja wspólnego spędzenia czasu. Nic dziwnego zatem, że rodzice zazwyczaj robią wszystko, aby zapewnić dzieciom niezapomniane wakacje.

Czytaj więcej...

Rynek i ceny nieruchomości

Czy ceny nieruchomości będą rosły?!


Chociaż to pytanie wydaje się absurdalne, to słuchając wypowiedzi analityków można stwierdzić, że to jedyny scenariusz, jaki nas obecnie czeka. Niezmiennie się twierdzi, że ceny mieszkań będą wciąż szybko rosły. Coś w tym musi być, bo rzeczywiście w ślad za kolejnymi wypowiedziami ceny rosną jak na drożdżach.

Czytaj więcej...

Inwestycje, bankowość, bezpieczeństwo

Polisa ubezpieczeniowa z funduszem inwestycyjnym.


Rynek inwestycji rozwija się niezwykle dynamicznie. W zależności od skłonności do ryzyka możemy przebierać w setkach ofert. Jednym ze sposobów na pomnażanie naszych pieniędzy jest wykupienie polisy ubezpieczeniowej powiązanej z funduszami inwestycyjnymi.

Czytaj więcej...