Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Czaty - Goście!

Przeczytaj o naszych gościach

Goście z którymi mogliście porozmawiać na czatach z okazji Święta Internautów: Dnia e mail! Poniżej ich sylwetki i zdjęcia ...

Media - Wydarzenia

Zawód Reporter 

Grzegorz Kępka

 

grzegorz

Ten facet na zdjęciu to Grzegorz Kępka, dziennikarz Wydarzeń - słowem - ja.

 

e-Rozrywka  - bezpieczna i rozsądna rozrywka

Tomasz Piotrowski

 

tomek

 

 

Tomek pochodzi z Wrocławia, rocznik 73 - absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na wydziale Zarządzanie i Administracja, rozpoczynał swoją karierę związaną z marketingiem w firmie Red Bull Ltd., wprowadzając ten napój z sukcesem na rynek polski, jako jeden z nielicznych znawców napojów energetycznych w Polsce wprowadził na rynek nową markę napoju R14 - Energy Drink firmy Paola. Rozwijał również agencję interaktywną we Wrocławiu a obecnie jest country managerem firmy Betsson w Polsce, która jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm rynku gier online w Europie. Vice-prezes Dolnośląskiego Forum Managerów. Szczęśliwy mąż i ojciec dwóch synów, obecnie oczekujący kolejnego potomka. 

 

Kariera i Praca, pozytywne nastawienie, rozwój osobisty.

Wojciech Piwocki,


- członek zarządu EuroZet, rozpoczynał swoją życiową drogę od posady kierowcy w Radu Zet, później pracował w dziale Reklamy i Promocji rozgłośni. 

 

Wyszukiwanie w sieci

Robert Sadowski

robert


Kierownik ds. Komunikacji Elektronicznej w wyszukiwarce NetSprint.pl.
Odpowiada głównie za rozwijanie systemu komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej firmy, analizę rynku i konkurencji oraz za jakość prezentowanych wyników wyszukiwania.

 

robert_brydz

 

Robert mniej oficjalnie, przy Brydżowym stoliku.

 

 

Matematyk (UW), z e-marketingiem i e-PR związany od ukończenia kierunkowego studium podyplomowego, posiada wieloletnie doświadczenie - pracował w Instytucie Matematycznym PAN, CV-Online. Prywatnie - kocha rodzinę, wychowuje dwu synów, zagorzały internauta, zapalony brydżysta i miłośnik drzew, ogrodów i arboretów.

 

 

Bezpieczeństwo - Antywirusy w sieci

Paweł Reszczyński

 

pawel

 

Studiował na Politechnice Warszawskiej. W firmie Symantec pracuje od 2002 roku, zajmując stanowisko Senior Presales Specialist. Zajmuje się rozwiązaniami służącymi do zabezpieczenia danych na stacjach roboczych i serwerach, ochroną sieci komputerowych, filtrowaniem treści i spamu, zagadnieniami dotyczącymi polityki bezpieczeństwa i rozwiązaniami automatuzującymi zarządzanie stacjami roboczymi. 

 

 

Zakupy w sieci! 

Patryk Tryzubiak,

 

patryk

 

PR Manager Allegro.pl, wcześniej dziennikarz Super Expressu, współpracował z wieloma mediami regionalnymi, lokalnymi i ogólnopolskimi.

Bartek Szambelan,

 

bartek

 

PR Manager Allegro.pl, Wieloletni dziennikarz, reporter Radia Zet w Poznaniu. Współpracował również z wydawnictwem Axel Springer Polska.

I zapraszający na czat szef marketingu - Artur Brzęczkowski

 

artur

 

Z serwisem Allegro związany praktycznie od początku jego istnienia (2000 r). Obecnie kieruje działem marketingu. Jest odpowiedzialny za kontakty i umowy z kluczowymi partnerami serwisu aukcyjnego (m.in. Onet, WP, Interia, Gazeta, IDG i Radio ZET), promocję, reklamę i PR. 

 e-Learning

Joanna Kośmińska

 

joanna

 

— absolwentka Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, kierunek: zarządzanie i marketing. Z Polskim Uniwersytetem Wirtualnym związana od pół roku. Odpowiedzialna za marketing i promocję.

Jarosław Chęciński

 

 

jarek

 

 

— absolwent Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, kierunek: politologia. E-learningiem zajmuje się od roku. W Polskim Uniwersytecie Wirtualnym odpowiada za promocję i rekrutację.

 

 

team

 

 

Gry sieciowe: Polski Team.

Najlepsza polska drużyna e-gamingowa, zwycięzcy wielu międzynarodowych turniejów. W 2006 drużyna zdobyła złoty medal na World Cyber Games największym i najsławniejszym turnieju w grach komputerowych na świecie.

---

Warto zajrzeć i przeczytać relacje z Czatów