Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Media/Public Relations

Skuteczność PR w Internecie

Konferencja WIZERUNEK 2007

Wizerunek 2007 to dwie równoległe konferencje dla osób zajmujących się komunikacją, kreacją wizerunku oraz marketingiem i promocją. Skierowane są do profesjonalistów działających w odmiennych warunkach – w samorządach oraz biznesie. Z uwagi na specyfikę tych obszarów, w tym samym dniu i miejscu odbędę się dwie konferencje: jedna dla instytucji samorządowych, druga dla biznesu. Czyli: Jak skutecznie i niedrogo kreować wizerunek firmy w Internecie?

Czytaj więcej...

Rynek Eventów

Badania branży eventowej

Jaki jest ogólny poziom świadomości decydentów w firmach, w zakresie zrozumienia i konieczności wykorzystywania narzędzi eventowych? Magazyn marketingu handlowego "Trade Marketer" zakończył badania branży eventowej, w którym wzięło udział 141 menedżerów, zajmujących się organizacją wydarzeń firmowych. Ponad połowa (54%) zajmuje się tym obszarem marketingu od ponad 3 lat. Według respondentów najbardziej dynamicznie rozwija się organizacja eventów dla klientów oraz wyjazdów zagranicznych (incentive).

Czytaj więcej...

Agenci FBI i Interpolu

Międzynarodowe szkolenie dla policjantów

Od 10 do 13 września w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie rozpoczęły się trzydniowe warsztaty szkoleniowe dla policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości internetowej ukierunkowanej na wykorzystywanie seksualne dzieci. Jedenastu wykładowców m.in. z FBI, Interpolu poprowadzi zajęcia dla ok. 80 uczestników warsztatów z Polski i spoza jej granic. 10 września nastąpiła uroczysta inauguracja warsztatów szkoleniowych dla grupy ponad 50 policjantów z Polski 

Czytaj więcej...

Orange Sponsorem Filmowym

Orange Mecenasem XXXII Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

PTK Centertel, operator sieci Orange objął mecenatem najważniejszy polski festiwal filmowy w Gdyni. Firma ufunduje nagrodę specjalną za najlepszy debiut reżyserski. Wydarzeniem imprezy będzie pokaz filmu „Katyń" Andrzeja Wajdy, którego współproducentem jest Telekomunikacja Polska. Festiwal w Gdyni jest największą imprezą filmową w kraju, która od lat cieszy się uznaniem krytyków oraz twórców polskiego kina.

Czytaj więcej...

Konferencja BIN GigaCon

Złoty Bit dla informatyki śledczej


Prawie 400 uczestników zgromadziła największa w Polsce organizowana w Warszawie konferencja poświęcona bezpieczeństwu systemów informatycznych – BIN GigaCon. Kilkunastu wystawców z Kraju i Zagranicy prezentowało swoje produkty i usługi podnoszące poziom zabezpieczeń sieci komputerowych. Uczestnicy przeważającą ilością głosów przyznali pierwsze miejsce w konkursie „Złoty Bit” Informatyce Śledczej zgłoszonej przez katowicką firmę Mediarecovery.

Czytaj więcej...