Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Media/Public Relations

Konkursy i Plebiscyty

Upływają terminy zgłoszeń

Do 18 września przedłużono termin nadsyłania zgłoszeń do Rankingu 500 najbardziej innowacyjnych firm. To ostatnia szansa dla przedsiębiorstw, które chcą wziąć udział w badaniu i znaleźć się na prestiżowej liście. Innowacyjna metodologia badań, opracowana przez Instytut Nauk Ekonomicznych PAN, umożliwia zaistnienie w Rankingu obok siebie zarówno dużych przedsiębiorstw o wysokich nakładach na Badania i Rozwój, jak i mikrofirm, działających w obszarach nowoczesnych technologii czy o innowacyjnym pomyśle na biznes. 

Czytaj więcej...

Belgia w Polsce

Belgian Days w Warszawie


Belgium Business Chamber (Belgijska Izba Handlowa) już po raz drugi organizuje Belgian Days – wydarzenie promujące wśród Polaków Belgię, jej specyfikę, zwyczaje, kulturę i przedsiębiorczość. Impreza ma też posłużyć zacieśnianiu kontaktów biznesowych pomiędzy firmami z Polski i Belgii.

Program Dni Belgijskich skonstruowano tak, aby jak najlepiej odpowiadał potrzebom i oczekiwaniom uczestników.

Czytaj więcej...

Zdrowie Polek

Konferencja „ Zdrowie kobiet i zdrowie prokreacyjne


– rola skutecznej profilaktyki raka szyjki macicy w Polsce”. Madeleine Albright o zdrowiu Polek. Szczepienia przeciw HPV znajdą się wkrótce w kalendarzu szczepień zalecanych, a Ministerstwo Zdrowia i Narodowy Fundusz Zdrowia znajdą środki na szczepienie jednego rocznika nastolatek przeciwko wirusowi odpowiedzialnemu za 

Czytaj więcej...

Nowa Coca Cola

Coca - Cola Poland

Nowy projekt Coca-Cola to unikalne połączenie optymizmu, muzyki i designu. Wszystkie jego elementy podkreślają przede wszystkim optymizm i promują takie spojrzenie na życie, w którym niemal wszystko może stać się źródłem radości. Aluminiowa butelka jest dopiero początkiem przygody – towarzyszy jej specjalnie skomponowana piosenka Faithless oraz bajecznie kolorowy teledysk z francuskiego studia Paranoid.

Czytaj więcej...

Telewizja w sieci

Dynamiczny rozwój Telewizji Interaktywnej

WPtv poszerza swoją ofertę programową o nowe kanały tematyczne, wprowadza atrakcyjne programy autorskie i możliwość tworzenia własnej ramówki przez użytkowników. Pierwsza odsłona zupełnie nowej telewizji internetowej Wirtualnej Polski.

Do oferty programowej włączono właśnie nowe kanały tematyczne: Muzyka oraz Gry.

Czytaj więcej...