Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Media/Public Relations

Nieuczciwe reklamy

Reklamy wprowadzające w błąd

Notebook z modemem za 1 zł, Najszybszy internet w komórce. Bez limitu; Telefonia cyfrowa za 1 zł przez 2 miesiące – m.in. takimi hasłami Aster, Vobis oraz operator sieci Era kusiły konsumentów. Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów uznała, że spółki wprowadziły konsumentów w błąd i nałożyła karę finansową w łącznej wysokości ponad 9 mln zł.

Czytaj więcej...

Pomóż ofiarom trzęsienia na Haiti

Największa tragedia - UNICEF prosi o pomoc

Wczoraj wybrzeże Haiti dotknęło największe od 200 lat trzęsienie ziemi. Epicentrum zlokalizowane było w pobliżu stolicy kraju - Port-au-Prince. UNICEF już rozpoczął akcję ratunkową, a w Polsce organizacja zwróciła się w trybie pilnym do MSWiA z wnioskiem o otwarcie zbiórki publicznej. Na Haiti poleci z Polski 63 ratowników wyposażonych w 4 tony specjalistycznego sprzętu oraz 12 psów-ratowników. Zwiększenie pomocy dla Haiti i wysłanie na miejsce doświadczonego zespołu ratowniczego polecił premier Tusk.

Czytaj więcej...

Rzuć palenie

Papierosy zabijają i są drogie

O tym, jak bardzo papierosy szkodzą zdrowiu, nikogo nie trzeba już przekonywać. Przyjrzyjmy się zatem aspektom finansowym związanym z tym nałogiem. Tylko z pozoru „przepalone” pieniądze to niewielkie kwoty - w skali roku palacz puszcza z dymem nawet kilka tysięcy złotych. „Palenie zabija”, „Palenie tytoniu w czasie ciąży szkodzi Twojemu dziecku ”, „Palenie powoduje długą i bolesną śmierć”

Czytaj więcej...

szlachetnapaczka.pl

Szukają 60 000 ludzi o dobrym sercu

Zostań jednym z nich! SZLACHETNA PACZKA trwa, w internetowej bazie na stronie www.szlachetnapaczka.pl jest prawie 5000 rodzin potrzebujących, które wciąż czekają na świąteczną pomoc. Czasu zostało niewiele, bo finał akcji już 11-13 grudnia. Wybierz rodzinę i podziel się radością na święta! SZLACHETNA PACZKA to akcja świątecznej pomocy organizowana przez Stowarzyszenie WIOSNA już od 2001 roku. Opiera się na idei przekazywania bezpośredniej pomocy

Czytaj więcej...

Sponsoring

Sponsoring - działa tam gdzie reklama nie dosięga

Sponsoring stał się jedną z najbardziej wyrafinowanych form kreowania wizerunku, pozwala on bowiem dotrzeć tam gdzie nie można dotrzeć tradycyjnymi metodami. Czy jednak działalność ta zawsze przynosi pożądany efekt? Okazuje się, że nie.
Coraz więcej firm zaczyna skłaniać się w stronę działalności sponsorskiej.

Czytaj więcej...