Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Ile kosztuje asystentka?

6.22: Asystentka na zawołanie - od rana do wieczora

Kiedy opowiedziałem mojemu znajomemu biznesmenowi, Zbigniewowi Wrotnemu, prezesowi rady nadzorczej przygotowującej się  do wejścia na giełdę spółki Affare SA, o projekcie Asystentka 6.22 zareagował natychmiast: proszę o kontakt, to jest to co czego od dawna potrzebuję, a myślę że wiele innych firm, zwłaszcza niewielkich, błogosławić będzie pomysł który uwalnia je od licznych kłopotów.

Z takimi reakcjami można się spotkać tylko wtedy, gdy nowy projekt biznesowy trafia w samo sedno potrzeb rynkowych, wypełnia niszę dotychczas niedostrzeganą lub niedocenianą.  

Anna Szubert, autorka projektu Asystentka 6.22, polegającego na zaoferowaniu przedsiębiorcom doraźnej pomocy asystenckiej zarówno w stolicy, gdzie każdy ma mnóstwo spraw do załatwienia, jak i w Trójmieście czy Krakowie, ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie human resources. Od 11 lat jest związana z branżą doradztwa personalnego; przez trzy lata była Doradcą  Zarządu ds. zarządzania zasobami ludzkimi w dużej spółce giełdowej z branży informatycznej. Jest współwłaścicielką  ogólnopolskiej firmy Asystentka.pl , dzięki której kilkadziesiąt znaczących na polskim rynku firm pozyskało wysoko wykwalifikowane asystentki, sekretarki i recepcjonistki.

Obecny projekt, Asystentka 6.22 , powstał w wyniku obserwacji potrzeb wielu firm, które niekiedy z dnia na dzień muszą załatwić pilne sprawy w stolicy, lub poza siedzibą przedsiębiorstwa, potrzebują pomocy w obsłudze spotkań biznesowych, profesjonalnej opiece nad kontrahentami, lub szukają szybkich rozwiązań personalnych w różnych niespodziewanych okolicznościach.

Asystentka 6.22 oferuje przez pięć dni w tygodniu od godziny 6 do 22 profesjonalne wsparcie wykwalifikowanych asystentek , których działalność na rzecz zainteresowanej firmy jest bieżąco monitorowana. Oferta obejmuje działania w ramach:

Help Desk 6.22 poza siedzibą zainteresowanej firmy (czasowe korzystanie z pełnej obsługi sekretariatu, organizacja i załatwianie spraw urzędowych, załatwianie różnych zleceń)
 
Help Desk 6.22 w siedzibie zainteresowanej firmy (delegowanie asystentki/sekretarki na krótki okres przy obsłudze spotkań biznesowych, doraźna pomoc asystencka w obsłudze kontrahentów zagranicznych), na uwagę zasługuje fakt, że każda z asystentek posiada odpowiednią znajomość języków obcych, tym samym nie musimy dodatkowo wynajmować tłumacza
 
Travel Desk 6.22 (rezerwacja hoteli z gwarancją najniższej ceny, rezerwacja i zakup biletów, wyszukiwanie połączeń, proponowanie pobytów wypoczynkowych, aranżacja spotkań);

Emergency Desk 6.22 (pomoc w rozwiązywaniu nagle pojawiających się problemów, np. odbiór dziecka z przedszkola, dowóz niezbędnych dokumentów, kluczy itp. m.in. z wykorzystaniem skuterów, omijających korki uliczne).

Wymienione propozycje - to tylko szkielet oferty. W konkretnych przypadkach Asystentka 6.22 jest w stanie załatwić praktycznie każdą  sprawę wymagającą natychmiastowego, profesjonalnego wsparcia.

Usługi asystenckie zamawiane mogą być za pomocą internetu ze strony www.Asystentka.pl w postaci pakietów godzinowych.

Czas naliczany jest za prace faktycznie wykonywane, w ramach zawartej umowy, zlecenia mogą być wykonywane niemal bezzwłocznie.  

Jeżeli uwzględnić, że usługi Asystentki 6.22 dostępne są  bez konieczności wyjazdów, angażowania nielicznych etatowych pracowników firmy, bez ponoszenia kosztów biletów kolejowych czy lotniczych, bez kosztów hoteli w stolicy itp. skorzystanie z elastyczności i profesjonalnej skuteczności Asystentki 6.22 wydaje się rozwiązaniem  pod każdym względem korzystnym dla szerokiej rzeszy menadżerów, także z sektora MSP.
---
Artykuł sponsorowany