Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Motoryzacja

Samochód na kredyt

Kredyty bankowe na samochód


Wszyscy, którzy zdecydowali się na zakup samochodu, stają jednak przed kolejnym wyborem: czy zainwestować większą sumę i kupić nowy, czy wybrać używany, który prawdopodobnie wcześniej będzie wymagał konserwacji. - Często jednak bez względu na to, jaki wariant klient wybierze, nie będzie mógł pozwolić sobie na jednorazowy wydatek kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych – mówi Katarzyna Patrzyczna.

Czytaj więcej...

Lexus Fashion Night

Lexus z napędem hybrydowym


W tym roku, podczas ekskluzywnej premiery Lexusa LS 600 h z napędem hybrydowym - najbardziej luksusowego i najbardziej zaawansowanego technologicznie modelu - marka Lexus już po raz 4 połączy to co stanowi o wyjątkowości mody i doskonałości auta. Samochody i piękno.

Czytaj więcej...

Wybór samochodu używanego

Top ranking samochodów używanych

Już po raz kolejny potwierdza się teza, że Polacy stojąc przed wyborem zakupu samochodu używanego, w pierwszej kolejności myślą o modelu zza naszej zachodniej granicy. W statystykach serwisu GEpard w kwietniu najchętniej poszukiwanymi autami były właśnie różne modele niemieckiej produkcji. W pierwszej dziesiątce najbardziej popularnych modeli aż sześć (przy czym aż cztery w pierwszej piątce) ma niemieckie korzenie.

Czytaj więcej...

Popularność samochodów w Internecie

Oglądane samochody. W maju Ford Focus


Choć statystyki serwisu GEpard pokazują, że nieprzerwanie najchętniej wyszukiwanym modelem jest Volkswagen Passat, to jednak wśród młodszych aut prymat wiedzie Ford Focus. Focus z 2004 roku był także w maju najbardziej popularnym modelem w rozbiciu na rocznik.

Czytaj więcej...

Motoryzacyjna TOP TEN

Samochodowi zwycięzcy

Tegoroczne rankingi Top Ten mojeauto.pl należą zdecydowanie do nowości. Kolejnym modelem, który nie tylko pojawił się w czołowej dziesiątce, ale wręcz awansował na pierwszą pozycję rankingu jest Skoda Fabia, której druga generacja właśnie pojawiła się w sprzedaży.

Volvo C30 wygrało natomiast Fleet Awards Polska. Nowa Skoda Fabia pojawiła się w sprzedaży na naszym rynku wprawdzie dopiero pod koniec kwietnia, jednak cenniki znane były już kilka tygodni wcześniej.

Czytaj więcej...