Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Oprogramowanie

Najlepsze Przeglądarki Graficzne

Zestawienie Najlepszych przeglądarek zdjęć, bitmap, plików graficznych.

Wygodne oprogramowanie do przeglądania naszych multimediów to rzecz elementarna. Na rynku funkcjonują programy freeware i co oczywiste płatne `propozycje producentów. Dla jednych z nas muszą wystarczyć

Czytaj więcej...

CrazyBrowser przeglądanie WWW

Crazy Browser - Przeglądarka Freeware

W cyklu przeglądarki internetowe przedstawiamy nieznaną w Polsce nakładkę systemu Windows. Przeglądarkę - Crazy Browser, to narzędzie do poznawania zasobów sieci jest całkowicie bezpłatne. Udoskonalono ją o przydatne rozszerzenia jak: blokowanie okienek, praca w zakładkach, doprecyzowane ustawienia myszki. Jest ciekawą propozycją i alternatywą okna na web:-)

       US   PRZEGLĄDARKI WWW

 

Czytaj więcej...

Gadu Gadu - Tlen - Prezentacja

Porównanie komunikatorów Gadu-Gadu i Tlen

Dla niekórych dzień bez wielokrotnego sprawdzenia skrzynek email - jest dniem straconym. Dla wielu innych brak kontaktu z przyjaciółmi za pomocą komunikatora - podobnie. Czas na przedstawienie narzędzi do komunikacji tekstowej, głosowej, z ogromnymi udogodnieniami które ze sobą niosą. 

KOMUNIKATORY INTERNETOWE

Czytaj więcej...

Flock przeglądarka WWW

Flock alternatywna przeglądarka internetowa.

Flock to przeglądarka oparta na nowym Gecko 1.8b5, (podobnie jak Firefox) wyglądem przypomina Safari. Różnice pomiedzy przeglądarkami sa niewielkie, i raczej na korzyść dla Flocka! :-)  Najbardziej przydatną różnicą i najciekawszą jest zarządzanie zakładkami, czyli ulubionymi.

PRZEGLĄDARKI INTERNETOWE

Czytaj więcej...

Opera - Przeglądarka Internetu

 Przeglądarki Internetowe

Opera przeglądarka www

Zaczynamy od produktu pół komercyjnego, bo istnieją wersje płatne i wersje freeware. Jednak elastyczność, zapoczątkowane przez producenta rozwiązania, predestynują szczególnie to oprogramowanie do prezentacji.

Czytaj więcej...