Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Oprogramowanie

Słowniki - Tłumaczenia - Translatory

LANG - TOP - WINDOWS 

DICTIONARIES - TRANSLATORS SOFTWARE 

Przedstawiamy listę popularnych i dostępnych narzędzi językowych przeznaczonych do tłumaczeń, opisu, dzwiękowego przedstawiania słów - czyli wykorzystania Windows'owego syntezatora mowy. Bo polacy nie gęsi i swój język mają, jednak często w pracy, szkole, w domu, na stronach WWW potrzebne jest rozumienie tekstu i tłumaczenie z jęzka obcego. Oto najlepsze, dostępne w wersjach freeware i shareware oprogramowanie które pomoże w różnych językowych poszukiwaniach i nauce!

Czytaj więcej...

Rejestr Windows - Freeware

REJESTR WINDOWS

REGISTER WINDOWS FREEWARE  

- poprawa, zmiany, optymalizacja, defragmentacja, rozszerzenia, porządki. Jedno z lepszych zestawień narzędzi do tego delikatnego i ważnego serca systemu. W tej części oprogramowanie Freeware, z pewnością "darmowe" do domowego użytku, niektóre przedstawione rozwiązania  pochodzą z projektów "Open Source",... od WIN 95 do XP

APELUJEMY: z rejestrem ostrożnie!

PRZYPOMINAMY - z oprogramowania korzystacie wyłacznie na "własne ryzyko".

 

Czytaj więcej...

Programy Pocztowe

KOMUNIKACJA - KLIENCI POCZTY

CLASSICAL e-mail SOFTWARE / Freeware

W tej częsci przedstawiamy najpopularniejszych i najważniejszych Klientów do obsługi poczty, komunikacji za pomocą e maili, ale nie tylko, zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem i do pobrania oprogramowania.

By pobrać kliknij w aktywny link! / Download - clik on the link!

Czytaj więcej...

TOP LISTA - Free ANTYWIRUSÓW

 TOP LISTA najczęściej pobieranych

Darmowych ANTYWIRUSÓW&ANTYTROJANÓW

 Top list Antivirus & Trojan Freeware  

By pobrać kliknij na aktywny link! / Dwnload - clik on the link!

 

 

Czytaj więcej...

Ochrona / Anty Spyware

BEZPIECZEŃSTWO - PROGRAMY ANTY SZPIEGOWSKIE -  SPYWARE

SAFETY - ANTISPYWARE 

W części pierwszej AntySpyware publikujemy Freewarowe!, lub darmowe do domowego użytku narzędzia do usuwania i zapobiegania instalacji na komputerze osobistym programów szpiegowskich, reklamowych, keylogerów, dodatków do przeglądarek, które jak w praktyce się zdarza, o czym - w tym miejscu tylko nadmieniamy, potrafią pomagać, ale i skutecznie przeszkadzać wysyłać dane o użytkowniku itp. Ponieważ sama nazwa z reguły wyjaśnia wszystko, a programy służą do konkretnego celu, opisy na tym etapie zestawienia, dodaliśmy jedynie do wybranych pozycji.

Czytaj więcej...