Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Słowniki - Tłumaczenia - Translatory

LANG - TOP - WINDOWS 

DICTIONARIES - TRANSLATORS SOFTWARE 

Przedstawiamy listę popularnych i dostępnych narzędzi językowych przeznaczonych do tłumaczeń, opisu, dzwiękowego przedstawiania słów - czyli wykorzystania Windows'owego syntezatora mowy. Bo polacy nie gęsi i swój język mają, jednak często w pracy, szkole, w domu, na stronach WWW potrzebne jest rozumienie tekstu i tłumaczenie z jęzka obcego. Oto najlepsze, dostępne w wersjach freeware i shareware oprogramowanie które pomoże w różnych językowych poszukiwaniach i nauce!

 

 

 By pobrać kliknij w aktywny link! / Download - clik on the link!

Booster 1.2

Jest to translator języka angielskiego z syntezatorem mowy. Jeżeli nie znasz znaczenia wyrazu obiaśnienie pokazywane jest tuż obok. Słownik zawiera 144 tys. wyrazów i zwrotów języka angielskiego i blisko 300 tys. ich tłumaczeń.


Dictionary 2000 4.0 Free

Ostatnia bezpłatna wersja, rozbudowanego wielojęzycznego słownika, obsługującego kilkanaście języków: polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, norweski, szwedzki, portugalski oraz hiszpański. Dokonuje tłumaczeń pomiędzy dwoma dowolnie wybranymi językami.


Dwukierunkowy słownik angielsko-polski m.in dla MS Office

Dwukierunkowy słownik angielsko-polski zawierający ponad 50 tys. haseł w każdej części - Freeware. Słownik jest zintegrowany z edytorem Microsoft Word (wersje XP oraz 2003)


Easy Rider 2.43

Easy Rider jest słownikiem angielsko-polskim (17 tys. haseł) i polsko-angielskiem (19 tys.) oraz niemiecko-polskim (22 tys.) i polsko-niemieckim (10 tys.) z dodatkowymi trybami pracy pomagającymi w czytaniu tekstów i ich ręcznym tłumaczeniu. Program ma co prawda status shareware ale jego rejestracja jest za symbloliczną opłatą.


eFrancuski 1.1.39

eFrancuski jest darmowym programem wspomagającym naukę francuskich słówek, baza obejmuje 150 czasowników i 45 rzeczowników.


IESpell 2.1.1

Dobry słownik, translator angielski.


Komputerowy słownik niemiecko-polski 0.7.6

Słownik niemiecko-polski zawiera bazę podstawową 16125 wyrazów, oraz cztery bazy dodatkowe: terminów gramatycznych, nazw geograficznych, terminów informatycznych i wulgaryzmów.


MultiTranse 3.0

Translator tłumaczący słowa i zdania w czternastu językach świata: Angielskim, Chińskim, Greckim, Duńskim, Francuskim, Niemieckim, Hiszpańskim, Włoskim, Portugalskim, Rosyjskim, Koreańskim, Japońskim i Norweskim. Aplikacja potrafi przetłumaczyć specyficzne słówka, frazy, sentencje lub krótkie teksty.


Słownik informatyczny

Słownik informatyczny angielsko-polski i polsko-angielski może być bardzo pomocny dla tych użytkowników, którzy mają problemy z technicznymi nazwami. Terminy w słowniku podzielone są na cztery części: pojęcia i określenia informatyczne, terminologia techniczna (budowa komputera itp.), czynności i polecenia w informatyce oraz wybrane polecenia i komunikaty sieci Novell.


Słownik angielsko-polski 2.24

Program umożliwia błyskawiczne wyszukiwanie polskich znaczeń angielskich wyrazów i zwrotów, które można wpisywać "ręcznie" lub przekazywać poprzez schowek. Bezpłatny, zawiera około 18 tysięcy haseł języka potocznego z elementami słownictwa informatycznego.


Słownik hiszpańsko-polski 4.95

Słownik Hiszpańsko - Polski zawiera ponad 3360 słów, program jest całkowicie darmowy!

 

Study Words 1.0f

Program Words v.fu przeznaczony dla osób uczących się języka angielskiego. Użytkownik wprowadza swoją bazę słówek, a potem uczy się jej przy pomocy TESTU.

 

TextReader & Translator 2.04

TxtReader & Translator, wymawia poszczególnych słówa, całe zdania w języku angielskim, tłumaczy na język polski.


WordWeb 4.01

WordWeb to gramatyczny słownik języka angielskiego. Aplikacja zawiera ponad sto czterdzieści tysięcy wyrazów opatrzonych wyczerpującymi komentarzami, podzielonych na kategorie gramatyczne, uzupełnione o synonimy.

---

Publikacja Lang Top Windows wskazana, prosimy zamieścić aktywny adres naszej strony www.dzien-e-mail.org i symbol graficzny zestawienia.