Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Reklama i pozycjonowanie

Reklama internetowa prognozy

Reklama w Europie i dobre prognozy dla Polski!

Po latach de koniunktury w reklamie internetowej, kraje europejskie nadrabiają zaległości i to ze znaczną dynamiką wzrostu! Wydatki na medium web advertising, w Europie Zachodniej osiągną w tym roku poziom 7,5 mld, co będzie stanowiło 25 proc. wzrost w stosunku do roku ubiegłego - szacuje eMarketer w raporcie "Europe Online Advertising: Spend, Trend and Audience".

Czytaj więcej...

PageRank Algorithm in 126 Lines

The Google PageRank Algorithm in 126 Lines of Python

Reading How Google Finds Your Needle in the Web's Haystack I was surprised by the simplicity of the math underlying the google PageRank algorithm, and the ease with which it seemed to be efficiently implementable. Being able to do a google-style ranking seems useful for a wide range of cases, and since.

Czytaj więcej...

Reklama w Internecie - Vademecum.

Czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o reklamie internetowej,...

A boisz się zapytać... I trochę więcej... Czy to się opłaca? Jakie są standardy reklamy w mega medium? Fakty i mity dotyczące skuteczności i sensu zamieszczania reklam w sieci. Czy Internet to drogie medium?

Czytaj więcej...

Filtry antyspamowe

Problem spamu

... czyli niechcianej korespondencji e-mail spowodował, że administratorzy serwerów obsługujących skrzynki e-mail, zdecydowali się na wprowadzenie różnych zabezpieczeń ...

Czytaj więcej...

Słownik pojęć Reklamy

 STANDARDY - TERMINOLOGIA REKLAMY

 Poniżej prezentujemy słowniczek pojęć reklamy wg. firmy Onet. Wraz z Wirtualną Polską portal ten ustanawia standardy, które zaczynają obowiązywać nasz wszystkich. Warto uczyć się od jednej z najpopularniejszych polskich witryn. Istotną częścią wiedzy, potrzebną dla wzajemnego rozumienia się - są terminy z branży reklamy interaktywnej, poniżej najważniejsze z nich.

Czytaj więcej...