Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Reklama i pozycjonowanie

Pozycjonowanie, wprowadzenie...

Jak zwiększyć popularność strony w Internecie i podwyższyć jej pozycję w wynikach wyszukiwarki?

Największy polski portal internetowy Onet pl udostępnił swojego czasu webmasterom  poradnik - jak należy prawidłowo przygotować strony WWW i co zrobić by te wysoko wyświetlały się w zasobach tego portalu. W poniższym zestawieniu nie znajdziecie nic rewolucyjnego, jednak są to żelazne zasady o których każdy webmaster lub osoba pozycjonująca musi pamiętać i z projektantem powinna starannie ustalić. Okazuje się, że wielu "doświadczonych" specjalistów zapomina o niektórych oczywistych i elementarnych zasadach.

Czytaj więcej...

Webmasterskie Narzędzia Analizy

Meta Tag & Keyword Analyzer, Page Snooper, Link Popularity Checking Tool, Meta Tags Generator, Keyword Suggestion Tool.

W tym materiale publikujemy informację o profesjonalnych narzędziach webmasterskich służących analizom stron WWW i ich zawartości. Z pewnością wiele osób spotyka się w prasie fachowej, na stronach WWW na określenia typu Meta Tag & Keyword Analyzer etc, przypominają trochę zaklęcia dla wtajemniczonych. W tym niewielkim materiale możecie zapoznać się z opisem i podstawowymi funkcjami zaawansowanych narzędzi analitycznych. Odpowiadamy na pytanie: Do czego służy to narzędzie i co możemy nim sprawdzić?

Czytaj więcej...

Tajemnice wyszukiwarki google

Wyszukiwarka Google

- jest jedną z najważniejszych w światowym Internecie, w cyklu materiałów o niej przybliżymy istotne dla użytkowników informacje, podpowiemy jak postępować by uzyskać lepsze efety pozycjonowania i wyszukiwania.

Co to jest Page Rank?

Page Rank jest to algorytm wykorzystywany przez wyszukiwarkę Google. Nota Page Rank posiada skalę od 0 do 10. Opiera się na za założeniu: waga strony WWW może być mierzona liczbą hiperłączy wskazujących tę stronę z innych stron. Inaczej, Page Rank to ocena popularności wykonywana przez wyszukiwarkę Google. Im wyższa ocena Page Rank, tym wyżej dana strona pojawi się w wynikach wyszukiwania, obecnie dzieje się tak coraz rzadziej... Jak działa page rank? Możesz przeczytać dalej...

 

Czytaj więcej...

Najpopularniejsze słowa i frazy wyszukiwania

 

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wg. searchwords słowa i frazy wyszukiwania, ich znajomość z pewnością przyda się wszystkim pozycjonujacym swoje strony głównie - w miedzynarodowych zasobach swiatowej pajęczyny... Bez względu na te "pragmatyczne" powody publikacji niniejszego zestawienia - wiedza ogólna, socjologiczna ma nie mniejsze znaczenie; lista może być przydatna w wielu sieciowych pomysłach i planach...

1. Travel

2. Used Cars

3. Real Estate

4. Health

5. Kelly Blue Book

Z pełną listą 500 słów zapoznacie się poniżej...

Czytaj więcej...