Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Rozrywka

Turniej gier - Play The Game Tour

Gry w komórce


Operator komórkowy PLAY rozpoczyna pierwszy ogólnopolski turniej gier rozgrywany na telefonach komórkowych „Play The Game Tour”. Wydarzenie skierowane jest do fanów elektronicznej rozrywki z całej Polski, a jego celem oprócz zaprezentowania multimedialnej oferty Play, jest zbudowanie społeczności graczy gier komórkowych, wyłonienie mistrzów i ich uhonorowanie, jak również określenie rekordów na poszczególnych grach. Na rynku multimediów powiało nową ciekawą inicjatywą.

Czytaj więcej...

e-Sport - World Cyber Games 2007

Microsoft i Xbox 360 na WCG 2007


Firma Microsoft® ogłosiła swój udział w polskich eliminacjach największego na świecie wydarzenia e-sportowego - World Cyber Games 2007. Polscy gracze będą mieli okazję sprawdzić się na Xbox 360 w dwie najbardziej uznane produkcje minionych miesięcy, czyli Gears of War (turniej drużynowy dla 4 osób) oraz Forza Motorsport2 (turniej indywidualny).

Czytaj więcej...

Duży wybór gier w Warszawie

Kilkadziesiąt gier w Monsoon Cafe

Monsoon Cafe jest pierwszą kawiarnią w Warszawie, która wprowadza dla Klientów wybór kilkudziesięciu gier. Od czerwca br. w samym centrum stolicy można zagrać za darmo w gry planszowe, karciane i łamigłówki. Goście mają do wyboru klasykę m.in. scrabble, szachy, oraz planszówki mniej znane w Polsce - Osadnicy z Catanu, Pylos, Carcassonne i wiele innych. W wyborze odpowiedniej rozrywki pomagać będzie gościom specjalnie przygotowane menu gier. Duży wybór gier pozwala na organizację spotkań

Czytaj więcej...

eHazard wirtualna eRozrywka

Zakłady bukmacherskie w internecie


Jedną z możliwości, jaką daje nam internet, jest typowanie wyników sportowych. Liczne serwisy bukmacherskie przyciągają coraz większą liczbę osób, które mają nadzieję nie tylko na wygraną, ale również na emocje związane ze śledzeniem wydarzeń sportowych. Internetowe zakłady bukmacherskie mają tę przewagę nad dokonywanymi drogą tradycyjną, że są dostępne 24 godziny na dobę.

Czytaj więcej...

Polska oczami obcokrajowca?

Rodzina Gałczyńskiego z Australii

Zobaczyć śnieg, odwiedzić kraj przodków i nauczyć się języka. Takie cele postawiła przed sobą Selina Parker, 16 – letnia licealistka z Darwin w Australii. Spakowała walizkę i wyruszyła do odległej Polski. Chciałam zobaczyć skąd pochodzi moja rodzina, gdzie tkwią moje korzenie. Nigdy nie pomyślałabym, że odkrywanie historii może być tak fascynujące i zarazem zaskakujące – mówi Selina.

Czytaj więcej...