Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Duży wybór gier w Warszawie

Kilkadziesiąt gier w Monsoon Cafe

Monsoon Cafe jest pierwszą kawiarnią w Warszawie, która wprowadza dla Klientów wybór kilkudziesięciu gier. Od czerwca br. w samym centrum stolicy można zagrać za darmo w gry planszowe, karciane i łamigłówki. Goście mają do wyboru klasykę m.in. scrabble, szachy, oraz planszówki mniej znane w Polsce - Osadnicy z Catanu, Pylos, Carcassonne i wiele innych. W wyborze odpowiedniej rozrywki pomagać będzie gościom specjalnie przygotowane menu gier. Duży wybór gier pozwala na organizację spotkań

 Gry klasyczne - ćwiczenie umysłu.

Od czerwca bieżącego roku goście warszawskiej kawiarni Monsoon Cafe mogą zagrać w jedną z kilkudziesięciu gier. Kawiarnia Monsoon jest pierwszą kawiarnią w stolicy, która udostępnia gościom tak duży wybór gier. W Monsoonie znajdują się gry znane m.in. scrabble i szachy, jak również gry nowe, ale zyskujące coraz większą popularność - Jenga, światowy bestseller – Osadnicy z Catanu, Władca Pierścieni – Konfrontacja, Abalone, Pylos Classic, Carcassonne i wiele innych. Do pomocy przy wyborze odpowiedniej gry Monsoon Cafe przygotowała specjalne menu gier, w którym znajdować się będą informacje na temat rodzaju gry, ilości graczy, czasu potrzebnego na rozgrywkę, stopnia trudności itp.

Gry w kawiarni Monsoon zostały dobrane tak, aby każdy z gości znalazł coś dla siebie. Duży wybór gier pozwala na organizację nietypowych spotkań, także dla dużych grup: firm, grup znajomych lub osób z forów internetowych, które chcą spędzić razem czas poza Internetem. W doborze odpowiednich gier do kawiarni Monsoon pomogli specjaliści z największego sklepu z grami planszowymi i karcianymi w Polsce – Rebel.pl. Wszystkie gry w kawiarni Monsoon udostępnianie są gościom za darmo.

„Nie jesteśmy kawiarnią nastawioną na bardzo szybką sprzedaż dużej ilości kawy w zatłoczonym pomieszczeniu. Nasza kawiarnia jest przestronna, a podawana kawa jest na najwyższym poziomie. Jednak przede wszystkim chcieliśmy stworzyć miejsce w którym dobrze się będą czuli wszyscy goście, niezależnie czy wstępują do nas na szybką kawę czy na wieczorne kilkugodzinne spotkanie ze znajomymi” mówi właściciel Monsoon Cafe pan Marcin Kaszyński.


***

Kawiarnia Monsoon Cafe powstała jesienią 2006 roku. Zlokalizowana jest w Alejach Jerozolimskich 85, w samym centrum Warszawy, około 200 metrów od Dworca Centralnego. Celem właścicieli było stworzenie niebanalnego, eleganckiego i przestronnego miejsca, w którym dobrze będą czuli się nawet najbardziej wymagający goście. Personel kawiarni został fachowo przeszkolony przez firmę Coffee Zone, która dostarcza kompleksowe usługi z branży kawowej m.in. doradztwo w doborze urządzeń, mieszanek, audyt rynku, szkolenia. W menu Monsoon Cafe znajdują się kawy, herbaty, koktajle, soki, a także szeroka oferta posiłków - zestawów lunchowych, zup, kanapek itd. W kawiarni dostępny jest alkohol. www.monsooncafe.pl

---

Gry Flash w naszym serwisie Gry-Games - zajrzyj, zagraj.