Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Rozrywka

Radio w internecie

Słuchalność stacji radiowych w sieci

Podczas gdy medioznawcy od lat rozważają zagrożenie, jakim dla prasy drukowanej jest Internet, ten podbija kolejne medialne terytoria. W Polsce mamy już 3,2 mln osób słuchających stacji radiowych za pośrednictwem Internetu. Jak pokazują ostatnie badania D-Link Technology Trend, 40% internetowych radiosłuchaczy to fani stacji, których próżno szukać na falach eteru. Słuchacze dowiadują się o istnieniu nowych stacji wyszukując je w Internecie...

Czytaj więcej...

Mistrzostwo w Counter Strike

World Cyber Games (WCG) po Polsku

...to największy na świecie turniej gier komputerowych. Organizowany od 2000 r., w świecie e-sportowym postrzegany jest jako odpowiednik Igrzysk Olimpijskich. Turniej jest nie tylko platformą rywalizacji, ale przede wszystkim festiwalem cyberkultury, pozbawionym ograniczeń językowych, religijnych czy
narodowościowych – to połączenie zabawy z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Czytaj więcej...

Muzyczny internet

Internet przegonił tradycyjne media muzyczne


Aż 78 proc. polskich internautów słucha muzyki głównie on-line, np. przez YouTube – wynika z badania ankietowego przeprowadzonego przez sklep internetowy kolportera. Serwisy społecznościowe i radia internetowe wypierają tradycyjne media muzyczne.

Czytaj więcej...

Poznań Game Arena 2009

Święto gier, multimediów, rozrywki

Tegoroczne Poznań Game Arena to m.in. ekskluzywne i przedpremierowe pokazy światowych gier, a także możliwość spróbowania swoich sił w tych najnowszych, często niedostępnych jeszcze w sprzedaży. Na fanów gier czekać będzie ponad 300 stanowisk.  To także unikalna szansa spotkania z najpopularniejszym graczem komputerowym na świecie – Jonathan’em Wendel, Jayem Watamaniukiem – z firmy Bioware (producentem Mass Effect 2 i Dragon Age: początek) czy znanym komentatorem sportowym – Dariuszem Szpakowskim.

Czytaj więcej...

Raport po walentynkach

Wyniki ankiety - o flirtowaniu w sieci

Polacy stają się odważniejsi flirtując za pomocą komunikatora internetowego 64% Polaków flirtuje przy użyciu komunikatora internetowego, ponieważ kontakt bezpośredni jest zbyt krępujący! Wyniki walentynkowej ankiety internetowej Windows Live Messenger pokazują, że coraz więcej Polaków flirtuje w sieci. Internet sprawia, że stajemy się przy tym odważniejsi niż kiedykolwiek wcześniej. Według twórców ankiety liczba osób, którym komunikator internetowy służy głównie do flirtowania rośnie.

Czytaj więcej...