Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Redakcja

Redakcja Vortalu e-Komunikacji, Święta Internauty - Dzień e-maila.

    Redakcję tworzą dziennikarze, współpracownicy, komitet organizacyjny i sympatycy witryny, osobą odpowiedzialną i redaktorem naczelnym jest:

H. Marek Przegaliński

Blog o osobach współpracujących i krótkie informacje o zapaleńcach znajdziecie pod adresem:

http://blogs.dzien-e-mail.org/redakcjadnia/ (po aktualizacji)


Osoby zainteresowane kontaktem, publikacją materiałów, uwagami o działalności strony proszone są o przesłanie wiadomości na adres:

biuroweb [małpka] gmail [kropka] com


    Nasza witryna promuje Internet, wprowadza użytkowników w jego świat, pogłębia wiedzę o najnowocześniejszym medium koncentrując się na jego najważniejszych elementach. Czytelnik znajdzie u nas materiały o zagrożeniach które może napotkać na swojej drodze. Popularyzujemy wiedzę o zabezpieczeniach, propagujemy bezpieczeństwo i różne narzędzia służące użytkownikowi w codziennym żeglowaniu po zasobach WWW.

Nie wartościujemy w kategoriach ideologii, liczy się dobry produkt, najlepsza usługa, oprogramowanie, działanie. Chęci i intencje nie stanowią przedmiotu opracowań. Wspomagamy Open Surce, ale i dobre rozwiązania firm uczestniczących w świecie e-Komunikacji lub propagujących optymalne rozwiązania. 

Głównym tematem tego miejsca jest e-Komunikacja i promocja Święta Internautów, w postaci symbolu:


"Dnia e-maila"

Chętnie promujemy ciekawe pomysły i propozycje, web event - jest różnorodnością i poszerzaniem wyobraźni.

Tylko ten nie popełnia błędów, kto nie podejmuje działania. Nie jesteśmy niestety nieomylni, w przypadku napotkania poważniejszych błędów bardzo prosimy o kontakt i informację, będziemy wdzięczni.

Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany współpracą z naszą redakcją - serdecznie zapraszamy.

Vortal prowadzi działalność niekomercyjnie.

Instytucje, Firmy, Internauci - którzy mogą pomóc w jego rozwoju czy promocji, mile widziani.


Życzymy udanej lektury, pozdrawiamy naszych CzytelnikówRedakcja

 

ZASTRZEŻENIE: Wszelkie nazwy, logotypy, formy publicznej własności intelektualnej służą identyfikacji produktów, firm, usług. W przypadku naruszenia czyichś praw autorskich prosimy o kontakt, takie materiały zostaną edytowane lub usunięte. Naszym celem jest informowanie, wspieranie, pomoc i promocja, jeżeli przesadzimy w swoim dystansie do rzeczywistości - również prosimy o kontakt.

 

Zawsze pozostajemy otwarci na sugestie i propozycje Czytelników.