Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Telekomunikacja

MIX w Play

Doładowania w Play

3 września pierwszy multimedialny operator PLAY wprowadza do swojej oferty MIXA. PLAY MIX wyróżnia się na rynku ofertą najnowocześniejszych multimedialnych telefonów 3G dostępnych już od 1 zł oraz najniższą standardową stawką na połączenia do wszystkich sieci. PLAY MIX dostępny jest w dwóch wariantach: umowa podpisywana na 24 i 36 miesięcy.

Klienci korzystający z oferty PLAY MIX doładowują się identycznie jak w ofercie PLAY Karta kwotami od 10 do 300 zł.

Czytaj więcej...

Play na kartę

Ceny w Play - Złotówki nie przepadają

Od lipca br. użytkownicy PLAY Karta nie muszą martwić się o zgromadzone na karcie środki po zakończeniu okresu ważności połączeń wychodzących. Od poniedziałku 16 lipca br wszyscy Klienci oferty prepaid mają możliwość zachowania złotówek pozostających na koncie oraz bonusowych minut zebranych w ramach usługi Zbieraj Minuty, gdzie za dwie minuty połączenia przychodzącego klient otrzymuje minutę gratis na połączenia wychodzące.

Czytaj więcej...

Telewizja mobilna

Telewizja mobilna to możliwość wyboru


Telewizja mobilna oferuje możliwość oglądania programów wszędzie i wtedy, gdzie się chce. Jest nową, interesującą alternatywą dla tradycyjnej oraz internetowej telewizji – uważają osoby, które wzięły udział w badaniu przeprowadzonym przez Ericssona. Użytkownicy mobilnej telewizji chcą sami wybierać programy, chcą też szerszej oferty programów i niezawodności w działaniu.

Czytaj więcej...

Bezpłatny Internet na wakacje!

Bezprzewodowe Lato w sieci


W siedmiu najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych turystycznie miejscowościach Polski można przez całe wakacje korzystać z Sieci… za darmo. Jak to możliwe? Wystarczy znaleźć się w specjalnej Strefie Darmowego Internetu Wirtualnej Polski. Turyści w Sopocie, plażowicze w Helu, windsurferzy we Władysławowie, miłośnicy pieszych wędrówek w Zakopanem 

Czytaj więcej...

Kara dla PTC a sytuacja abonentów

Spór abonentów z operatorem ERA GSM


W dniu 25 czerwca 2007 r. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej nałożył za Polską Telefonię Cyfrową Sp. z o.o. karę w wysokości 2 mln zł za naruszenie obowiązków informacyjnych wobec użytkowników końcowych - Co to oznacza dla abonentów sieci ERA GSM? - Bezpośrednio nie zmienia to ich sytuacji!

Czytaj więcej...