Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Telekomunikacja

Mobilna muzyka Swisscom

Ericsson i Napster dostarczają mobilną muzykę dla Swisscom


Ericsson i Napster Mobile ogłosiły podpisanie umowy z Swisscom Mobile – największym szwajcarskim operatorem komórkowym – na mocy której staną się one jedynymi dostawcami aplikacji muzyki mobilnej. Abonenci Swisscom Mobile uzyskają dostęp do prostej w użyciu usługi muzyki mobilnej Napster  wraz z jej niezrównanym wyborem utworów.

Czytaj więcej...

Multimedia i TV w Dialogu

Usługi szerokopasmowe firmy DIALOG


Rozpoczęły się testy telewizji interaktywnej wchodzącej w skład potrójnej usługi DIALOG media®. Pilotaż systemu będzie trwał do 15 czerwca i obejmie kilkudziesięciu wybranych klientów operatora. Docelowo użytkownicy uzyskają możliwość stworzenia własnego niepowtarzalnego pakietu łączącego dedykowaną ofertę telefonii stacjonarnej, dostępu do internetu oraz innowacyjnej usługi przewodowej telewizji cyfrowej (IPTV).

Czytaj więcej...

Serwisy multimedialne - Orange World

World Orange i Gazety 

Orange i Gazeta.pl będą wspólnie tworzyły serwisy multimedialne dla platformy mobilnej Orange World.  Umowa rozszerza dotychczasową współpracę operatora i portalu. Zgodnie z zawartą umową do końca 2007 roku Gazeta.pl będzie dostarczała treści dla serwisów zamieszczanych w portalu multimedialnym operatora - Orange World, które klienci będą mogą przeglądać na swoich telefonach komórkowych.

Czytaj więcej...

Mobilne Multimedia

Ericsson i multimedia


Ericsson przedstawił strategię rozwoju rynku multimediów oraz zademonstrował aplikację mobilnej telewizji podczas konferencji prasowej, która odbyła się 29 maja br. w Warszawie. Na zaproszenie firmy Ericsson sp. z o.o., na konferencję w Warszawie, przybył Claes Odman, Szef Działu Multimediów w firmie Ericsson. Przedstawił obecną sytuację na rynku multimediów i strategię firmy w tej dziedzinie.

 

Czytaj więcej...

Ericssona usługi szerokopasmowego dostępu

Full Service Broadband Ericsson

Firma Ericsson opracowała ofertę nazwaną Full Service Broadband, będącą unikalnym połączeniem produktów, systemów i rozwiązań oraz ponad 100-letniego doświadczenia. Rozwiązanie to pozwoli zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na usługi szerokopasmowego dostępu, zapewniając wysokiej jakości serwisy dla końcowych użytkowników w każdym miejscu, w każdym czasie i do każdego typu terminala końcowego.

Czytaj więcej...