Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Mobilny mikroblog

Nowa bramka internetowa Orange

Nowością jest możliwość prowadzenia mobilnego mikroblogu, redagowanego poprzez wiadomości SMS i MMS wysyłane z telefonu komórkowego. SMS z Internetu Max to rozbudowana, nowa wersja popularnej usługi wysyłania SMS-ów bezpośrednio z sieci Internet. Teraz każdy zarejestrowany użytkownik usługi może wysyłać SMS z przeglądarki internetowej do abonentów wszystkich sieci w Polsce, posiadać własną książkę adresową ułatwiającą adresowanie SMS i wysyłać wiadomości od razu do całych grup osób.

SMS z Internetu Max


Orange uruchomił nową wersję popularnej usługi wysyłania wiadomości tekstowych z sieci Internet - SMS z Internetu Max.


Nowością jest możliwość prowadzenia mobilnego mikrobloga (Mikroba) redagowanego poprzez wiadomości SMS i MMS wysyłane z telefonu komórkowego. Funkcjonalność jest dostępna zarówno dla posiadaczy telefonów w Orange, jak i w innych sieciach.

Nowa oferta pozwala w łatwy sposób dwukierunkowo komunikować się z znajomymi, klientami i partnerami we wszystkich sieciach komórkowych w Polsce. Najważniejsze cechy dające usłudze możliwości wykorzystania w biznesowej komunikacji:

    * wysyłanie SMS bez reklam,
    * brak konieczności przepisania tekstu z graficznego tokena,
    * raporty doręczeń wiadomości,
    * możliwość odbierania wiadomości przesyłanych z telefonów pod stałym, numerem skrzynki SMS,
    * łatwe zarządzanie wiadomościami i adresatami,
    * archiwum wiadomości przechowujące SMS przez 90 dni

Wysyłanie SMS do Orange jest bezpłatne. Wysyłanie wiadomości do innych sieci jest płatne i rozliczane z konta punktowego każdego użytkownika SMS z Internetu Max, które może być doładowywane za pośrednictwem Premium SMS. Bramka udostępnia możliwość doładowywania konta dowolnego użytkownika z dowolnego telefonu, a także możliwość przekazywania punktów pomiędzy użytkownikami.

SMS z Internetu Max jest dostępny pod adresem http://sms.orange.pl/max. Korzystanie jest możliwe po jednorazowej rejestracji. Należy podać swój numer telefonu (w dowolnej sieci - także numery zagraniczne) i/lub adres e-mail

---