Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

VOIP TP sa

VOIP kapitał w Telekomunikacji

Telekomunikacja Polska uatrakcyjnia ofertę telefonii internetowej wprowadzając 3 nowe plany taryfowe - VOIP kapitał. Wybierając plan za 5 zł, 20 zł lub 40 zł klienci usług neofon tp oraz telefonii internetowej tp mogą dzwonić na numery stacjonarne w Polsce już od 6 groszy, a za granicę za 12 groszy za minutę. Plany VOIP kapitał pozwalają na zdecydowanie tańsze połączenia w zamian za miesięczną opłatę, w całości do wykorzystania na połączenia. W zależności od planu połączenia w kraju kosztują od 6 do 10 groszy brutto za minutę.


Połączenia międzynarodowe do krajów Unii Europejskiej, USA, Kanady i Australii kosztują tylko 12 groszy brutto za minutę. Bezpłatne są połączenia między numerami telefonii internetowej w TP.

TP nie wymaga podpisywania umów na czas określony, klienci mogą zamawiać i rezygnować z planów VOIP kapitał w dowolnym momencie. Aby korzystać z tanich połączeń VOIP w TP nie jest wymagana przedpłata (prepaid), jak ma to miejsce w przypadku większości ofert VOIP oferowanych na rynku.

Rozmowy rozliczane są sekundowo, a opłaty za usługi VOIP w TP są pobierane na podstawie faktury przesłanej klientowi. Ponadto TP dodatkowo obniża cenę krajowych połączeń stacjonarnych za każdy rok korzystania z usługi.

Cennik planów VOIP kapitał:


opłata w ramach planu

VoIP tp kapitał 5

VoIP tp kapitał 20

VoIP tp kapitał 40

miesięczna opłata

 5 zł

20 zł 

40 zł 

VoIP w TP 0~399

0 zł/min.

0 zł/min.

0 zł/min.

lokalne i międzymiastowe 

0,10 zł/min.

0,08 zł/min.

0,06 zł/min.

na komórkę

0,67 zł/min.

0,67 zł/min.

0,67 zł/min.

połączenia międzynarodowe
do krajów 1 strefy (np. Niemcy, USA)

0,12 zł/min

0,12 zł/min

0,12 zł/minTagi

Bezpieczeństwo w Windows Vista Jak włączyć HSDPA? Legalizacja, Windows XP Professional, Vista Nowy wymiar Komunikacji,... Ochrona / Anty Spyware Ochrona / Firewall'e Programy Pocztowe Rynek telefoniczny - trendy... Skrypty PHP - CMS, Blog, Galerie Słowniki - Tłumaczenia - Translatory TOP LISTA - Free ANTYWIRUSÓW Wirusy Top Ranking - Zestawienie Wyniki wyszukiwania, onet, google, Wyszukiwarki, Wyszukiwarka, Statystyki, Frazy, Test, Ranking, e-mail