Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Tweak-Windows-Vista

Tweak - Grafika Windows

Graficzny Interfejs Użytkownika (GDI) w Windows XP - tak oficjalnie nazywają się procesy odpowiedzialne za budowanie tego co widzimy.  My proponujemy wam garść porad jak zmienić system by okna chodziły zgodnie z waszymi oczekiwaniami. Czyli nim wejdzie do sprzedaży Vista zapoznajmy się z możliwymi zmianami wyświetlania i odświerzania ekaranu w Windows XP, w tym z przyśpieszaniem systemu dzięki proponowanym modyfikacjom.

ZASADA PODSTAWOWA - Im ładniej tym wolniej. Sztuka ustawienia parametrów w Windows to sztuka kompromisu. Co za tym idzie - dopasujcie sposób wyświetlania do własnych potrzeb i celów którym służy wasz komputer.

Czytaj więcej...

Windows Vista - jak się przygotować?

Zapowiedź wymagań sprzętowych dla nowych Windows...

Consumer Electronics Show 2006 to specjalna impreza dla specjalistów branży IT. Firma Microsoft rozesłała do uczestników tego wydarzenia e-mail, kierowany jednak głównie do producentów sprzętu, w którym po raz pierwszy ujawniła szczegółowo wymagania sprzętowe nowego systemu operacyjnego Windows Vista...

Czytaj więcej...

Microsoft Office 2007

Office od nowa...

Upubliczniona we wtorek 23 maja, przedpremierowa wersja testowa beta 2 pakietu biurowego Microsoft Office 2007, cieszy się olbrzymim zainteresowaniem - tylko w ciągu pierwszych 24 godzin wyszło z serwera około 200 tys. kopii, czyli w przybliżeniu 8 tys. na godzinę. Obciążenie szczególnie widoczne było pierwszego dnia gdy serwer z plikami nie wytrzymywał natłoku chętnych internautów.

 

Czytaj więcej...

Vista Premiera - następca Win XP

Na konferencji prasowej w Seattle - sam twórca i CEO korporacji Microsoft - Bill Gates ogłosił oficjalną premierę i wejście na rynek najważniejszego produktu Nowych Czasów - Windows Vista. Możemy więc jako pierwszy polski vortal ogłosić Windows Vista 2007! Wbrew oczekiwaniom sprzedaż i dystrybucja tego nowego produktu nastąpi w styczniu 2007 roku. Wcześniej nie informowano o tak istotnej zmianie w planach korporacji, zmianie terminu premiery i rozpoczęcia sprzedaży nowego najważniejszego dziecka Microsoftu.

   

Czytaj więcej...

Vista Windows - otwarcie

Microsoft oficjalnie ogłasza edycje Windows Vista

Firma - Microsoft - w oficjalnym komunikacie prasowym ogłosiła szczegóły związane z systemem Windows Vista. Komunikat dotyczył wersji funkcjonalnych, potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, że takich edycji systemu będzie sześć: dwie dla biznesu, trzy dla użytkowników domowych i jedna skierowana na rynki rozwijające się.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Bill w Polsce