Home  |  Aktualności  |  e-Komunikacja  |  WWW  |  Bezpieczeństwo  |  Linux  |  Programy  |  GSM/UMTS  |  Rozrywka

Wyszukiwarki & WWW

Wyniki wyszukiwania w onet i google

Wyszukiwarka onet.pl Google.pl i nasze wyniki  "Dnia Internauty"...

www.Onet.pl - wyszukiwarka największego polskiego portalu internetowego - pokazuje naszą stronę na wielu czołowych pozycjach w wynikach, zapraszamy do zapoznana się z ciekawymi i istotnymi frazami - Dnia Internauty - vortalu e-Komunikacji: Dzień e maila.

Na szczególną uwagę zasługuje hasło: wyszukiwanie w sieci, widniejemy na pierwszej stronie, to nienajgorszy wynik wziąwszy pod uwagę naszą krótką historię, a obecni na www, w polskich, jednocześnie światowych zasobach sieci, jesteśmy krócej niż rok.

Czytaj więcej...

Nowości w wyszukiwarkach

Twoje Wyszukiwanie, czyli nowa usługa w:


"Nowość! Google może teraz spersonalizować wyniki wyszukiwania w oparciu o historię Twojego wyszukiwania. Dowiedz się więcej".

Takie hasło wita polskich zalogowanych użytkowników wyszukiwarki Google, zawarty w nim link prowadzi niestety do strony w wersji anglojęzycznej. Co na to msn?

Czytaj więcej...

Domeny - Rynek

RYNEK DOMEN INTERNETOWYCH 

Fuzje & Przejęcia - Zakupy & Falstarty, czyli Rynek Domen Internetowych.

   Prawdziwy sex zmienił się :)

- Jak podał xbiz, jedna z najbardziej znanych domen wszech czasów - s e x.com – zmieniła właściciela. Jak można było się spodziewać kwota tej transakcji nie była mała.
Domenę sex.com została kupiona przez Escom LLC z Bostonu, za „jedyne" 14 milionów dolarów. A podobno "net" to ciągle niepwena inwestycja?! Dotychczasowy właściciel adresu, Gary Kremen, nie komentował transakcji.

Czytaj więcej...

WOJNA z RZĄDEM

Ustawa, wyszukiwarka google i ochrona dzieci.

 

Jak zapewne słyszeliście administracja Busha żąda od jakiegoś już czasu od Googli udostępnienia danych o użytkownikach którzy wyszukują dane o dziecięcej porno. Głównie chodzi o logi z wyszukiwarki - postawa właścicieli mega wyszukiwarki jest jednak nieubłagana - Google powiedziało NIE i twardo trzyma się swojego stanowiska. Departamentem Sprawiedliwości USA pracuje nad konstytucyjnością ustawy COPA i poprosił Google o dane na temat tego jak internauci poszukują informacji i co znajdują.

Jeżeli chcesz wiedzieć o co chodzi? Przeczytaj...

Czytaj więcej...

Chrońmy nasze dziedzictwo kulturowe!

Internetowe bazy www skradzionych dzieł sztuki.

http://www.interpol.int/Public/WorkOfArt/Default.asp – to link do baz skradzionych dzieł sztuki Interpolu.

Wiadomym jest, że wartość informacji ma się wprost proporcjonalnie do szybkości, z jaką dociera do potencjalnego odbiorcy przekazu. Fakt ten jest tym istotniejszy, jeśli dotyczy poszukiwanego przestępcy czy też skradzionego przedmiotu. Szybkość informacji ma decydujące znaczenie, gdy prowadzone poszukiwania mają charakter międzynarodowy.

Czytaj więcej...